KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7336487
nr 733 6487
Etsning
Signerad, Helge Zanden 'Dan Andersson', motivets mått: 21x13
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 januari 2012
kl 19:19:31
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
250 kr
300 kr
350 kr